BEST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEST FORUM

Türkiye'nin Best Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hastaneyi sordu hastanelik oldu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Musty
:::CO-ADMIN:::
:::CO-ADMIN:::
Musty

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/03/08 Mesaj Sayısı : 2322 Yer : in dibi Lakap :

MesajKonu: Hastaneyi sordu hastanelik oldu   Hastaneyi sordu hastanelik oldu Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 11:31 am

Sabah 08.30 sıralarında Beyoğlu, Dolapdere Caddesi Bilgi Üniversitesi önündeki kavşakta meydana geldi. Okmeydanı'nda özel bir hastanenin adresini sormak için trafik ışıklarının önünde durarak bir vatandaşla konuşan öğretmen K.G, aniden direksiyonu kırıp kavşaktan dönmek istedi.

Bu sırada aynı güzergahtan hızla gelmekte olan ticari taksi sürücüsü F.A, yol ortasındaki araca arkadan çarptı. İki araç kavşakta savrulurken, bayan öğretmenin aracı tretuarlara çıkarak durabildi.

Çevrede bulunan vatandaşların müdahalesi üzerine araçtan çıkarılan kadın, polis ekipleri tarafından ambulansla hastaneye gönderildi.
Genç kadının adres sorduğu vatandaş olayı şöyle anlattı:

"Taksim istikametine gitmekte olan sürücü ışıklarda durduktan sonra sağa çekerek bana Memorial Hastanesi'ne nasıl gideceğini sordu.

Ben de tarif ettim. Daha sonra sağ ve sol tarafına bakmadan kavşaktan dönmek istedi. Arakadan gelen otomobil de hızla araca çarptı. Burada, özellikle kadınların karıştığı kazalar fazla oluyor" dedi.

Bir başka görgü tanığı ise, "Bu kavşakta sürekli kazalar oluyor. Genellikle yayaya çarpmalar söz konusu. Bu sabah da, tam gözümüzün önünde oldu kaza. Genç bayan aniden dikkatsiz bir şekilde direksiyonu kırıp dönmek isteyince olan oldu.

Biz hemen bayana müdahale ettik. Şoka girmişti. Hiç konuşamadı. Araçtan dahi çıkamadı. Arkadaşlarla birlikte dışarı çıkarıp ambulansa bindirdik" şeklinde konuştu.

Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan genç öğretmenin sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Hastaneyi sordu hastanelik oldu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası